şehit izzettin yıldırım

Al-i İmran(170)
“Allah yolunda öldürülenleri sakın ölüler sanma. Bilakis onlar diridirler,Rableri katında Allah’ın, lütfundan kendilerine verdiği nimetlerin sevincini yaşayarak rızıklandırılmaktadırlar..”

Yarın 1 şubat 2013, Şehit İzzettin Yıldırım’ın defninin senei devriyesi, katili olan hizbuşşeytanın lider kadrosunun yapılan düzenleme ile serbet bırakan akparti hükümetinden bir açıklama bekliyorum. söz konusu şeytanların nerede oldukları, haklarında ne tür işlem yapıldığı vb hakkında halkı aydınlatmalarını bekliyorum.

Devletin hala, derinler ile olan ilişkilerini açıklamadığı bir ahvalde, partileşip siyasete girmeye çalışan bunların -ben kendilerine bir sıfat bulamıyorum, adını siz koyun(!)- durumları yaşanan son olaylar penceresinden değerlendirilince, kürdü ile türkü ile lazı ile çerkezi ile, arnavudu ile ve tüm anasırı ile anadolu ve rumeli halklarının son 30 yılda  muhatap oldukları oyunlar  çok daha iyi anlaşılıyor.

Ey Rabbim sana sığınıyoruz, sen bizi her türlü şeytandan ve onların oyunlarından muhafaza eyle.

şu anda çeşitli stk lar üzerinden yapılanan ve “peygamber sevdalıları” gibi toplumun ruhunu/gönlünü okşayan bir isim çatısı altında toplanan bu yapının hala geçmişi ile yüzleşmemesi ve hatta yöneticilerinin hala yalan söylemesi, (Şehit İzzettin Yıldırım olayında olduğu gibi , videoları yayınlanmasına rağmen…) haklarında samimi olmadıklarına kanaat getirmemize ve hatta hala (ergenekonun has adamı olduğu Bülent Orakoğlu ve pek çok üst düzey yetkilinin ve pek çok mahkemenin kararlarına / net beyanları rağmen) Hüseyin Velioğlunun çizgisinde gittiklerini göstermektedir.

heyhat heyhat…

Zehra Vakfının sitesinde İzzeddin Yıldırımın şehid edilmesi üzerine kaleme alınmış yazılar mevcuttur, detaylarını oraya havale ediyorum.

hizbulvahşet/hizbuşşeytan hakkında da bolca yazı bulabilirsiniz. hem kendi itirafları hemde olaylara tanıklık edenlerin beyanları.Domuz bağı ile bağlanıp işkence edilerek öldürülen sayısı belirsiz insanlar… Hüseyin Velioğlunun öldürüldüğü (?) operasyonda sağ ele geçirilen Edip Gümüş ve Cemal Tutar’ın itirafları ile ortaya çıkan mezar evler….Ekseriyeti millet sevgisi, hizmet aşkı ile dolu olan Gaffar Okan gibi bölgedeki kamu çalışanlarına kurşun sıkmalar…..”İrtica” diye ortalığı ayağa kaldıran generaller tarafından “PKK’ya karşı savaşan dini inançları kuvvetli vatandaşlarımız” denilerek himaye edilmeler, sayısı bilinmeyen faili meçhuller….Silahlı örgütlenmeye gidilmesine rağmen kimsenin dokunamaması….vs.vs…


bağlantılar;

http://www.risalehaber.com/bir-risale-i-nur-sehidi-izzeddin-yildirim-95528h.htm

http://tr.wikipedia.org/wiki/Hizbullah_(T%C3%BCrkiye)

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: